Ülo Vooglaid: Vanaisa ja õnn

Üo Vooglaid räägib sellest, kuidas vanaisa tarkus on aidanud temal kasvada inimeseks. Ülo ütleb, et tal on olnud väga palju õnne, et tal oli selline suurpärane vanaisa, kel polnud iial kahju ajast, mis temale kulutas.

Vanaisa ja õnn

Kindlasti polnud Ülo lapsepõlves igas mõttes eeskujulik laps, vaid nagu iga teinegi poiss, kes avastab ennast ja maailma enda ümber, millega paratamatult kaasneb ka väiksemaid või suuremaid tempusid. Ülo räägib erinevatest värvikatest lapsepõlveseiklustest ja kuidas vanaisa tema tempudega oskas arukalt ja õpetlikult toime tulla.

Ülo Vooglaid on kirjutanud kogupereraamatu “Vanaisa”. See on kogumik meeldejäävaid lugusid Ülo vanaisast ja temalt saadud mõtteteradest. Raamatu on väga meeleolukalt illustreerinud Anneliis Aunapuu. Küsige raamatud lähimast raamatupoest või raamatukogust.
139 sõna
3769 vaatamist
Ülokool

Ülokool on veebiväljaanne, kus avaldame Ülo Vooglaiu materjale, artikleid ning esinemiste heli- ja videosalvestusi. Kõik avaldatud materjalid on üksnes personaalseks kasutamiseks. If you liked this post, check out Ülo Vooglaid: Laps ja maailm